Ta strona używa plików cookie!
close

Dzięki strzelińskim policjantom, złodziej rusztowań budowlanych trafił do policyjnego aresztu. Straty 1000 zł.

Data dodania: 12 czerwca 2017 r.
Miejsce zdarzenia:

Policjanci z Posterunku Policji w Wiązowie strzelińskiej komendy po zgłoszeniu kradzieży rusztowań z jednej z posesji w miejscowości Wiązów (powiat strzeliński) podjęli intensywne działania w których ustalili sprawcę i zabezpieczyli odzyskane rusztowania warte 1000 zł.

 Po koniec maja br. policjanci z Posterunku Policji w Wiązowie zatrzymali 57 letniego mieszkańca Wiązowa który w okresie kilku dni okradł z rusztowań „warszawskich” innego mieszkańca Wiązowa. Policjanci posiadali wiedzę od poszkodowanego o kradzieży 20 przęseł rusztowań na kwotę 1000 zł. Ustalony mężczyzna w momencie zatrzymania był nietrzeźwy i został zatrzymany w policyjnym areszcie, a nazajutrz w przesłuchaniu przyznał się do kradzieży wyjaśniając, że po kradzieży sprzedał rusztowania znajomej osobie a pieniądze przeznaczył na alkohol. Policjanci odzyskali skradzione elementy rusztowania na innej posesji, które w rezultacie trafiły do właściciela.

W tej chwili funkcjonariusze ustalają osoby które mogły mieć związek z tą kradzieżą i nie wykluczone są inne zatrzymania i zarzuty.

 

 

Asp. szt. Ireneusz Szałajko

Powiązane wiadomości