Ta strona używa plików cookie!
close

Nasza dzielnicowa mł. asp. Małgorzata Malinowska wyróżniona na dolnośląskiej konferencji „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS” oraz na Sesji Rady Miejskiej Strzelina

Data dodania: 30 marca 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

O dzielnicowych zwykło się mówić, że jest to tzw. „policjant pierwszego kontaktu”. Nie bez przyczyny, bowiem stanowią oni ważne ogniwo między Policją i społeczeństwem. Przyjazny, otwarty, aktywny i skuteczny – to cechy dobrego dzielnicowego. Nowa forma pracy dzielnicowego ukierunkowana jest w głównej mierze na identyfikację problemów społeczności lokalnych, rozwiązywanie ich i eliminację zagrożeń. W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się konferencja pod hasłem „Dzielnicowy bliżej nas”, gdzie omówiono m.in. rolę dzielnicowego w kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa w lokalnych środowiskach. W województwie dolnośląskim służbę pełni ponad 600 dzielnicowych. Spośród wielu dzielnicowych wyróżniona została nasza dzielnicowa mł. asp. Małgorzata Malinowska, gratulujemy !

   W dniu 25 kwietnia 2017r. na XXXII Sesji Rady Miejskiej Strzelina dzielnicowa otrzymała list gratulacyjny od Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin w którym wyraża podziękowanie i uznanie za służbę oraz wyróżnienie Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusza Golanowskiego. 

 

asp. szt. Ireneusz Szałajko

fot. Lech Pąchalski

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości