Ta strona używa plików cookie!
close

Nowe radiowozy dla strzelińskich policjantów w ramach akcji "Sponsoring 2016"

Data dodania: 9 listopada 2016 r.
Miejsce zdarzenia:

Strzelińska Policja „bogatsza” o dwa nowe oznakowane radiowozy policyjne. W dniu 8 listopada br. przed Komendą Powiatową Policji w Strzelinie miało miejsce uroczyste i symboliczne wręczenie kluczyków do nowych oznakowanych radiowozów.

      W dniu 8 listopada br. na terenie strzelińskiej jednostki Policji miało miejsce uroczyste przekazanie do służby dwóch oznakowanych radiowozów m-ki KIA. Radiowozy dla strzelińskich policjantów zostały przekazane w ramach akcji „Sponsoring2016” gdzie w kosztach zakupu 50 / 50 partycypowały samorządy lokalne takie jak  gmina Strzelin, Borów, Kondratowice i skarb państwa. Trzeba zaznaczyć, że firma Agropolen z Chociwela również partycypowała w kosztach radiowozu przekazując środki dla Policji za pośrednictwem samorządu gminy Strzelin.

         W uroczystości wziął udział zastępca Komendanta Wojewódzkiego  Policji we Wrocławiu insp. Andrzej Łuczyszyn, Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie mł. insp. Marek Pelczar, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie mł. insp. Izabela Basztura wraz z policjantami   i pracownikami Policji, Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Bronisław Białkowski, jak również włodarze ww. gmin wraz z przedstawicielami rad miejskich i gminnych, starosty powiatu strzelińskiego   jak również proboszcz parafii pn. Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie ks. Andrzej Porębny który poświęcił nowe samochody.

 

Nowe pojazdy przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

 

Asp. szt. Ireneusz Szałajko

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości