Ta strona używa plików cookie!
close

Strzelińska dzielnicowa z Zespołu ds Profilaktyki Społecznej brała udział w festynie rodzinnym w Domu Dziecka

Data dodania: 8 czerwca 2017 r.
Miejsce zdarzenia:

Na terenie Domu Dziecka w Górcu miał miejsce festyn rodzinny w którym dzielnicowa st.sierż. Joanna Sączawa przeprowadziła pogadankę z podopiecznymi placówki na tematy dotyczące bezpiecznego korzystania z uroków zbliżających się wakacji i wolnego czasu.

W dniu 6 czerwca policjantka z Zespołu ds Profilaktyki Społecznej strzelińskiej komendy  wzięła udział w festynie rodzinnym Domu Dziecka w Górcu  w którym przedstawiła zagrożenia jak i porady wynikające ze zbliżającego się okresu wakacyjnego w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2017”, „Bezpieczna woda”, Kręci mnie bezpieczeństwo nad... wodą”. 
Podczas wystąpienia policjantki dzielnicowej w rozmowę włączyły się dzieci które miały mnóstwo pytań dotyczących bezpiecznego poruszania się rowerem po drodze, używania środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek, pałki i miotacza gazu. Rozmowa dotyczyła również bezpiecznych zachowań przy akwenach wodnych oraz korzystania ze środków komunikacji publicznej.
   W ramach festynu został zaprezentowany dla dzieci radiowóz policyjny wraz z wyposażeniem, jak również przedstawiona została policyjna maskotka „Komisarza Lwa”.
 
 
 
Asp. szt. Ireneusz Szałajko
 

Galeria

Powiązane wiadomości