: 155260
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Strzelin...
Strzelin
26.06.2015 r.

Ruszyła policyjna akcja "Bezpieczne Wakacje 2015"


26 czerwca br. w szkołach kończą się zajęcia lekcyjne, a dzieci rozpoczynają wakacje. Jak co roku w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających Policja w całym kraju przystępuje do akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2015".

więcej »»
Strzelin
26.06.2015 r.

Strzelińscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży.


Strzelińscy policjanci zatrzymali 3 mieszkańców Strzelina którzy wspólnie okradli właściciela posesji powodując straty w wysokości łącznie 46.000 .

więcej »»
Strzelin
<12.06.2015>

Ruszyła kolejna edycja kampanii „Pozory mylą, dowód nie”.


„Odpowiedzialny sprzedawca” – to hasło V edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”, realizowanej przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie we współpracy z Komendą Główną Policji. Celem tegorocznej odsłony programu jest niezmiennie edukacja sprzedawców w obszarze odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu. Działania prowadzone będą z wykorzystaniem internetowej platformy edukacyjnej.

więcej »»
Strzelin
07.06.2015 r.

Vademecum Prewencyjne w Zielenicach.


2 i 3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Zielenicach odbył się konkurs prewencyjny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych pn. ,,Vademecum Prewencyjne”.

więcej »»
Strzelin
<31.05.2015>

Centralne obchody "OGÓLNOPOLSKIEGO GŁOSU PROFILAKTYKI" w województwie dolnośląskim - 1 czerwca 2015 r. - wrocławska Wyspa Słodowa .


Moda na życie bez uzależnień – życie bez narkotyków, alkoholu, bez przemocy. Takim przesłaniem rozpocznie się 1 czerwca 2015 r. na Dolnym Śląsku, tak jak w całym kraju, akcja pod hasłem ”Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Głównym punktem programu akcji, realizowanym wszędzie w tym samym czasie i w tej samej formie, jest gest bicia serca (ZRYW WOLNYCH SERC) wykonywany o godz. 14.00, przez 60 sekund – jednocześnie przez wszystkich uczestników, w całej Polsce.

więcej »»
Strzelin
<18.05.2015r.>


Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach!Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu