: 158176
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Strzelin...
Strzelin
26.08.2015 r.

ZNĘCAŁ SIĘ NAD PSEM, ZOSTAŁ ZATRZYMANY (wideo).


Strzelińscy policjanci zatrzymali właściciela psa, podejrzanego o znęcanie się nad zwierzęciem. Jak ustalili funkcjonariusze pies był bardzo zaniedbany i miał rozległe krwiaki w okolicy głowy oraz szyi, a obrażenia te powstały w wyniku bicia psa deską z powbijanymi gwoździami. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Strzelin
<24.08.2015r.>

Dzielnicowy zatrzymał sprawcę zniszczenia szyby za 6000 zł.


W dniu 24.08.2015r. został zatrzymany 30 letni mieszkaniec Strzelina który w nocy z dnia 22/23 sierpnia br. koszem na śmieci zniszczył szybę wystawową agencji Banku PKO w Strzelinie. Wartość poniesionych strat oszacowano na kwotę 6 tysięcy złotych.

więcej »»
Strzelin
26.08.2015 r.

Działania policyjne"Bezpieczna droga do szkoły".


Powoli zbliża się koniec wakacji. Wkrótce dzieci i młodzież rozpoczną naukę w szkołach. Tradycyjnie już w miesiącu wrześniu na terenie powiatu strzelińskiego prowadzone będą działania pn. “Bezpieczna Droga do Szkoły”. Ich głównym celem będzie zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w drodze do i ze szkoły.

więcej »»
Strzelin
24.08.2015 r.

POLICJANCI UDAREMNILI WPROWADZENIE NA RYNEK DUŻEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW (wideo).


Strzelińscy policjanci z wydziału kryminalnego we współpracy z CBŚP w dniu 19.08.2015r. zatrzymali 4 mężczyzn pod zarzutem uprawy i sprzedaży narkotyków.

więcej »»
Strzelin
13.08.2015 r.

Areszt za usiłowanie zabójstwa.


Policjanci w dniu 11 sierpnia zatrzymali 56 letniego mieszkańca Strzelina który pod wpływem alkoholu po kłótni z kolegą wziął nóż do ręki i próbował pozbawić jego życia. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

więcej »»
Strzelin
16.08.2015 r.

ZATRZYMANY ZŁODZIEJ KOSMETYKÓW.


Strzelińscy policjanci zatrzymali mieszkańca Strzelina który ukradł ze sklepu towar w postaci artykułów chemicznych i kosmetycznych na wysoką kwotę.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu