: 137904
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Strzelin...
Strzelin
22.07.2014 r.

Rozstrzygnięto plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego.


W Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie został rotrzygnięty plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego w powiecie strzelińskim.

więcej »»
Strzelin
22.07.2014 r.

Świętowaliśmy 95 rocznicę powołania Policji.


18 lipca w sali obrad Starostwa Powiatowego w Strzelinie odbyła się uroczysta gala Święta Policji z okazji 95 rocznicy jej powołania zapoczątkowane mszą świętą w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych z gmin, przedstawiciele służb mundurowych oraz zaproszeni goście.

więcej »»
Strzelin
15.07.2014 r.

Zabezpieczona nielegalna uprawa konopii na jednej z posesji w gminie Strzelin.


Strzelińscy policjanci zabezpieczyli nielegalna hodowlę konopii indyjskich. Nielegalna hodowla należała do 29-letniego mieszkańca gminy Strzelin. Z takiej ilości roślin hodowca mógł uzyskać prawie 1,5 kilograma środków odurzających o wartości ok. 30 tys. zł. Podejrzany już usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowiadał będzie przed sądem za uprawę konopi indyjskich.

więcej »»
Strzelin
08.07.2014 r.

Nielegalny handel spirytusem.


Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi 56 letniej mieszkance gminy Strzelin, która jest podejrzana o sprzedaż alkoholu bez znaków akcyzy.

więcej »»
Strzelin
02.07.2014 r.

Rusza policyjna akcja "Bezpieczne Wakacje 2014"


27 czerwca br. w szkołach skończyły się zajęcia lekcyjne, a dzieci rozpoczynają wakacje. Jak co roku w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających Policja w całym kraju przystępuje do akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2014".

więcej »»
Strzelin
30.06.2014 r.

Nieuchronna i wysoka kara dla strzelińskich chuliganów.


W sierpniu ubiegłego roku w Białym Kościele dwóch strzelińskich chuliganów zakłóciło porządek imprezy masowej o nazwie „III Dolnośląska Gala Dance i Disco Polo”. Sprawcy zostali osądzeniu i ukarani wysoką karą pieniężną.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu