: 145231
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Strzelin...
Strzelin
<19.11.2014r.>

Zatrzymany przez policję mężczyzna za wybicie 6 szyb w jednej ze strzelińskich szkół.


Policjanci wydziału kryminalnego komendy policji w Strzelinie zatrzymali 19.11.2014r. 26 letniego mieszkańca Strzelina i udowodnili mu wybicie 6 szyb w jednej z placówek oświatowych w Strzelinie na kwotę strat 2000 zł.

więcej »»
Strzelin
14.11.2014 r.

Areszt dla mężczyzny który znęcał się nad rodziną i chciał wręczyć łapówkę.


Strzelińscy policjanci zatrzymali 35 letniego mieszkańca gminy Strzelin który od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną i podczas zatrzymania chciał wręczyć łapówkę policjantom.

więcej »»
Strzelin
<08.11.2014r.>

Strzelińscy policjanci zatrzymali złodziei samochodu i odzyskali pojazd. Ponadto jednemu z nich udowodnili szereg innych przestępstw.


Ostatniego października strzelińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn którzy ukradli samochód osobowy m-ki Seicento z jednej z posesji w Strzelinie i przemieszczali się po terenie powiatu strzelińskiego. Jak się później okazało obaj byli nietrzeźwi. Jeden ze sprawców przyznał się również do innych przestępstw.

więcej »»
Strzelin
01.11.2014 r.

Policyjna akcja "ZNICZ 2014". (zdjęcia z działań)


Zbliżające się “Święto Zmarłych” oraz “Dzień Zaduszny” to czas w którym wiele osób odwiedza groby swoich bliskich i znajomych. Niestety wzmożony ruch oraz pośpiech sprzyjają kradzieżom różnych przedmiotów i rzeczy zarówno w obrębie cmentarzy jak też poza nimi.

więcej »»
Strzelin
30.10.2014 r.

Zatrzymany za kradzież konsoli PS w jednym ze sklepów RTV AGD w Strzelinie.


Strzelińscy policjanci zatrzymali 33 letniego mieszkańca Strzelina który ukradł konsolę do gier PS. Pomimo tego, że konsola została przez sprawcę sprzedana policjanci ją odzyskali i przekazali właścicielowi sklepu.

więcej »»
Strzelin
<27.10.2014r.>

Zatrzymany włamywacz przez strzelińskich policjantów. (Wideo)


W sobotę strzelińscy policjanci zatrzymali 22 letniego mieszkańca Strzelina po tym jak włamał się do jednego ze strzelińskich sklepów i ukradł kasę fiskalną z pieniędzmi.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu